طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

تبلیغات

دومین استارتاپ ویکند بوشهر با همکاری مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه خلیج فارس بوشهر از روز چهارشنبه ۴ آذر ماه لغایت جمعه ۶ اذر در یک دوره ۵۴ ساعته در دانشگاه خلیج فارس برگزار می گردد.

استارتاپ ویکند یک رویداد اموزشی-تجربی جهانی می باشد؛ که در سه  روز متوالی برگزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، علاقمندان استارتاپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای، طراحان گرافیک و دانشجویان گرد هم می‌آیند تا در ۵۴ ساعت کاری ایده هایشان را مطرح، گروه تشکیل بدهند و ایده های خود را اجرا کنند. در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می‌شود ولی آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است اجرا، اجرا و فقط اجرا!

11377833_900246880060198_1662572599_n

این برنامه از ساعت ۶ بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخ ۴ آذر آغاز و تا ساعت ۸ شب جمعه مورخ ۶ آذر ادامه خواهد داشت. دراین برنامه شرکت کنندگان (۷۰ الی۱۵۰ نفر در قالب ۶ الی ۱۰ گروه) همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند.

12142612_1089655754412981_1084661500_n

چهارشنبه: افراد ایده های خود را مطرح می‌کنند و از بین اید های مطرح شده بهترین آن‌ها با رای داوران و حاضران انتخاب می شود و صاحبان ایده‌های انتخاب شده شروع به تشکیل تیم و جذب تخصص های مورد نیاز برای پیشبرد ایده های خود می کنند واین به این معنی است که شرکت کنندگان استارتاپ ویکند که لزوماُ برای ورود به استارتاپ ویکند ایده داشته باشند فقط کافیست در زمینه ای تخصص داشته باشند.

پنج شنبه: گروه ها از اول صبح در مکانی که برایشان تدارک دیده شده حاضر خواهند شد و با امکاناتی که در اختیار دارند شروع به اجرایی کردن ایده ی خود می­نمایند. در این میان ، افراد سرشناسی که به در زمینه های مختلف دارای تخصص و تجربه می‌باشند و یا سابقه ایجاد استارتاپ را دارند به عنوان مربی، گروه ها را در جهت اجرایی کردن ایده هایشان کمک و راهنمایی می‌کنند. با این اوصاف روز دوم کاملا به اجرایی کردن استارتاپ سپری شده و در این بین ممکن است کارگاه های اموزشی کوتاه مدت هم برگزار شود.

جمعه: با اغاز روز سوم باز گروه­ها دور هم جمع شده و اخرین تلاش‌ها را در جهت تولید نمونه اولیه محصولشان انجام می‌دهند و اماده ارائه آن در حضور داوران می شوند. عصر روز سوم زمان بررسی ایده ها و محصول حاصل از آن ایده است. بطوری که گروه ها با ارائه توضیحات در زمینه توجیه اقتصادی طرح، ارزشی که ارائه می‌دهد و افرادی که به عنوان مصرف کنندگان نهایی در نظر گرفته شده اند و غیره، ازطرح خود دفاع می کنند و در نهایت سه تیم برتر با رای نهایی داوران انتخاب می‌شوند. اما برنده واقعی استارتاپ گروه هایی هستند که تیم تشکیل شده خود را بعد از رویداد حفظ کرده و با تجربیاتی که بدست اورده اند استارتاپ خود را تبدیل به یک شرکت سود آور نمایند. همچنین نماینده گانی از کشورهای مختلف دنیا که خود استارتاپ های موفقی را راه اندازی کرده اند با حضور در این رویداد تجربیات خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهند. شرکت کنندگان با حضور در این رقابت می‌توانند، جواز حضور در رقابتهای جهانی استارتاپ را کسب کرده و با موفقیت در این رقابت از سرمایه گذاری غول های فناوری همچون گوگل، امازون و غیره، بهره لازم را ببرند.

sdadd

برای ثبت نام در رویداد و کسب اطلاعات بیشتر به سایت این رویداد سربزنید.

swbushehr.net

«برای اطلاع از بروزرسانی ها و مطالب جدید در کانال ما عضو شوید»