طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

تبلیغات

امروز تولد سه سالگی وبلاگ ما هست، این اولین باره که یک هفته قبل از تولدش، با خبر بودیم و برنامه تولدش را ریختیم. البته این مورد بیشتر به تغییرات در زندگی شخصی ام باز میگردد. در سال جدید مطالب بیشتر درباره مجنتو و فروشگاه اینترنتی بود. داریم سعی میکنیم که وبلاگ را تخصصی تر کنیم و بیشتر در زمینه eCommerce بنویسیم.
بگذریم، امسال سومین سالگرد تولد وبلاگ ما است و برای اولین باره که کیک تولد و مراسم برایش داریم و این هم به لطف مینا عزیزم است. تغییرات زیادی در ساختار وبلاگ ما داشتیم ، از گرافیک گرفته تا نوع پست ها؛ رامتین عزیز هم که خیلی برای UI و لوگو جدید زحمت کشیده است. ولی بدلیل کمی وقت، همچنان تعدادی از پستهای جدید، هنوز در وبلاگ ما قرار نگرفته است؛ اما دارم نقد و بررسی دیجیکالا را مینویسم و بزودی روی وبلاگ قرار خواهد گرفت.
در این مدت بازخوردهای زیادی در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فونت یکان و همینطور گرافیک وبلاگ داشتیم. چندین اموزش جدید  و کاربردی هم در زمینه مجنتو داشتیم.
سال ۱۳۹۵ و ۲۰۱۶ به احتمال زیاد تغییرات زیادی در ساختار وبسایت ها و مخصوصا فروشگاه های اینترنتی خواهیم داشت. همچنین با وجود باز شدن درهای تجارت جهانی، شاهد حضور شرکت های سرمایه گذار و همچنین شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات خواهیم بود. در حال حاضر هم Venture capital های زیادی در حال ورود به ایران هستند. پس منتظر خبرهای خوب باشید.

امیدواریم در سال جدید، بتوانیم علاوه بر بروزتر بودن، محتوای بیشتر و با کیفیت تری تولید کنیم.

«برای اطلاع از بروزرسانی ها و مطالب جدید در کانال ما عضو شوید»