طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

تبلیغات

سرانجام بعد از گذشت سه ماه و اندی، ثبت نام جشنواره وب ایران بعد از یک مرتبه تمدید، پایان یافت و رای گیری مردمی جهت کسب عنوان انتخاب مردمی، آغاز شد. به گزارش دبیرخانه این جشنواره٬ در طول ۳ ماه زمان ثبت نام سایت ها، در کل ۶۰۶۱ سایت در ۵۸ گروه در جشنواره وب ایران ثبت نام کرده اند.با پایان زمان ثبت نام وب سایت ها در جشنواره وب ایران٬ داوری رسمی وب سایت ها در ۵۸ گروه آغاز شده است و در حال حاضر داوارن پنجمین جشنواره وب ایران در حال بررسی و داوری سایت های شرکت کننده در این جشنواره می باشند.

هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ در تهران برگزار می شود.جشنواره وب ایران

آغاز رای گیری مردمی

به گزارش دبیرخانه جشنواره وب ایران، سایت های شرکت کننده در جشنواره می توانند علاوه بر بخش داوری که سایت برتر توسط آرای داوران جشنواره انتخاب و معرفی می شود٬ در بخش رای مردمی نیز شرکت کنند. جشنواره وب ایران در هر گروه ۲ سایت برتر دارد که یکی به انتخاب هیات داوران و دیگری توسط آرای مردم انتخاب می شود.
کاربران می توانند با رای دادن به سایت یا سایتهای مورد علاقه شان، آن سایت را در بین برندگان مردمی جشنواره وب ایران قراردهند.

مدیران سایت ها میتوانند پس از ورود به پروفایل خود در بخش ثبت نام جشنواره وب ایران، از منوی سمت راست گزینه “دفتر کار من” را انتخاب کرده و کد های لازم برای قرار دادن لینک به رای مردمی را دریافت و در سایت خود قراردهند.
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ در تهران برگزار می شود و سایت های برتر در هر گروه معرفی و تندیس سایت برتر سال ۱۳۹۱ را دریافت می کنند.

«برای اطلاع از بروزرسانی ها و مطالب جدید در کانال ما عضو شوید»