طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

تبلیغات

خیلی برایم عجیبه، داشت یادم میرفت که تولد وبلاگ ما ۱۷ دی ماه است. البته فکرش را که میکنم، خیلی هم چیز عجیبی برای من نیست، خیلی کم پیش می آید تولد کسی یادم بماند حتی خودم؟! در این یک سال گذشته، اتفاقات زیادی برای وبلاگ ما و من رخ داده است، خیلی ها خوب و بعضی هم بد بوده اند. حال در ادامه توضیحاتی در این مورد خواهم داد.

ابتدا در مورد فراموشی روز تولد:

چند ساله که روز تولد برای همه اهمیتی چندگانه پیدا کرده، ولی برای من از همان بچگی اهمیت نداشت:) . یادم هست روزهای تولدم، با اینکه خیلی خوش میگذشت، ولی باز هم اگر به دلایلی جشن تولد نمیگرفتیم، برایم تفاوتی نداشت؟! تبریک گفتن روز تولد هم یکی از مشکلاتم هست، چرا که روز تولد من را همه یادشان هست، ولی من روز تولد هیچکس یادم نیست!!! بگذریم…

تولد یکسالگی وبلاگ ما:

۱۷ دی ماه ۱۳۹۱ بود که اولین پستم را در وبلاگ ما گذاشتم. طی این مدت با همه مشغله ها و کارها، سعی کردیم، مطالب را به بهترین شکل، که در توانمان بود منتشر کنیم. بالاخره سال اول بود و تجربه هایش. در این مدت ۴۰ پست در زمینه های مختلف منتشر شده است. میدانم به نسبت وبلاگ ها، تعداد کمی است؛ ولی در این مدت خبرهای روز را پوشش ندادیم.

تولد یک سالگی وبلاگ ما

برنامه های سال جدید:

برای سال جدید قصد دارم، کمی پوشش رسانه‏ای را پر رنگ تر کنم، همچنین سعی خواهم کرد، نویسندگان بالقوه را به بالفعل تبدیل کنم و از آنها دعوت به همکاری کنم.

افتتاح پروژه های عام المنفعه که در اهداف وبلاگ ما بوده است.

معرفی وبسایت ها و اپلیکیشن های جدید جهت اقتباس در داخل کشور

تقدیر و تشکر:

باید از دوستان خوبم، آقایان عامری و صادقی برای همراهی در این مدت تشکر ویژه ای بکنم. امیدوارم همیشه موفق و  سلامت باشند و بیشتر پست بدهند 🙂

باید از سایر دوستانی که نزدیک یکسال هست که قصد دارند، پست میهمان بدهند و ما را هنوز منتظر گذاشته اند هم تشکر و گلایه کنم.

در آخر هم باید از مجموعه دیتاارقام برای پشتیبانی از وبلاگ ما تشکر ویژه ای بکنم.

«برای اطلاع از بروزرسانی ها و مطالب جدید در کانال ما عضو شوید»