خیریه
خیریه

تبلیغات

تا بحال شده بخواهید برای شرکت، سازمان یا … رزومه خود را ارسال کنید؟ احتمالاً تجربه اش را دارید؛ تا چند وقت پیش یک بانک رزومه فارسی وجود داشت که می توانستید در آن رزومه خود را اضافه و مدیریت کنید. اما بدلایل نامعلوم(بخوانید نداشتن برنامه اقتصادی) الان وجود ندارد.

امروز داشتم دنبال یک Website Template مناسب برای رزومه شخصی می گشتم، نمونه های جالبی پیدا کردم. طراحی این قالب ها خیلی ساده و کاربردی هستند. البته طراحی های شلوغ و جالبی وجود داشت، که بنظرم کاربردی نبودند. یکی از دلایل مهم استفاده از وبسایت رزومه یا سوابق شغلی(و …) داشتن یک رزومه قابل بروزرسانی و در دسترس است. فکرش را بکنید، بجای ارسال یک فایل pdf و بی روح، آدرس وبسایت رزومه خود را ارسال نمایید. احتمالاً تاثیر مثبتی در گیرنده خواهد داشت؛ اگر حوزه کاریتان وب و نرم افزار هست که عالی می شود. شما میتوانید قبل از مصاحبه تاثیر مثبتی روی مصاحبه کننده بگذارید. لازم نیست حتماً داینامیک باشد، میتوانید بصورت صفحات استاتیک هم باشد؛ چرا که نیاز به بروزرسانی چندانی ندارد.

در ادامه تصاویر و لینک های چند قالب وبسایت آماده را مشاهده می کنید، که بعضی از آنها هم رایگان هستند و قابل دانلود.

 ۱- The Resume

how_to_create_cv_website_1نمایش دمو

۲- ProCv

قالب وبسایت

نمایش دمو

۳- Paper Resume / CV

how_to_create_cv_website_3نمایش دمو

۴- Symplicity CV Portfolio

how_to_create_cv_website_4

 

نمایش دمو

۵- Free Resume/CV HTML

free_download_CV_templateنمایش دمو | دانلود رایگان قالب

۶- Free HTML Resume Template

how_to_create_cv_website_5

 

نمایش دمودانلود رایگان قالب

۷- One Page Résumé Site

how_to_create_cv_website_6

 

نمایش دمو | دانلود رایگان قالب

امیدوارم این مطلب انگیزه ای برای تهیه رزومه آنلاین در شما ایجاد کند، من هم زمانی که وبسایت رزومه ام آماده شد، لینک آنرا اینجا می گذارم تا نتیجه کار را ببینید.

 

طراحی قالب وردپرس

 

 

«برای اطلاع از بروزرسانی ها و مطالب جدید در کانال ما عضو شوید»