طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

تبلیغات

سلام؛ زمستان سال ۹۰ بود که بعد از اتفاقاتی که برایم افتاد، به صرافت این افتادم که یک بلاگ برای خودم داشته باشم. اینکه این اتفاقات چه بود و … بکنار، ولی موردی که برایم خیلی اهمیت داشت، کلاس کاری این بلاگ بود. نمیخواستم وبلاگ شخصی و یکنفره باشد؛ از همان موقع بود که خواندن وبلاگ‏های حوزه IT را بیش از گذشته ادامه دادم. وبلاگ‏های فارسی مثل برسام، گویا آی‏ تی، وبلاگینا، وبنا و …، وبلاگ‏های خارجی مثل smashing، tutplus، how to geek و … .

البته خیلی از موضوعات حوزه IT و وب در این وبلاگ‏ها پوشش داده می‏شوند، موردی که من بیشتر دنبالش بودم، نقد و بررسی در زمینه وب و نرم‌افزار بود که خیلی کم به آن توجه شده است. بالاخره بعد از این مدت و با شروع جشنواره وب ایران، تصمیم گرفتم، وبلاگ را راه‏اندازی کنم. اسم‏های زیادی انتخاب کرده بودم. ولی با مشورت دوستان(البته کمی همراه با دیکتاتوری) بالاخره اسم وبلاگ‏‌ما را انتخاب کردم، دامنه weblogma.com را ثبت کردم، البته دامنه geekblog.ir را هم ثبت کردم شاید با این نام نیز کار کنیم.

post-1

سعی من بر این است تا جمعی از کارشناسان حوزه IT و وب را در این بلاگ جمع کنم تا بتوانیم حرکت جدیدی در وب فارسی شروع کنیم. همچنین با توجه به کمبود مطالب آموزشی کاربردی و همچنین معرفی تکنولوژی‏های جدید در این حوزه، مطالب بیشتر در این حوزه‏ها منتشر می‏شوند. اگر از سابقه نوشتنم بخواهم بگویم، در زمینه مقالات و آموزش فعالیت داشته‌‏ام ولی مداوم نبوده و تعدادی از آنها را در سایت رسمی دیتاارقام منتشر کرده‏ام. طراحی بلاگ را خودم انجام داده‏‌ام، فکر میکنم برای نسخه صفر(و زمان محدود) خوب از کار درآمده است. همینجا از شما میخواهم نقصها یا مشکلات را برایم ایمیل کنید تا سریعتر برطرف شده و هر چه زودتر به نسخه یک برسیم.

ما در این مجموعه تلاش خواهیم کرد تا به کمک شما بازدیدکنندگان و نویسندگان خود، جدیدترین اخبار، نقدها و مطالب مرتبط در این حوزه‏ها را منتشر کنیم. اگر در خود می‏بینید که توانایی لازم برای نویسنده شدن در وبلاگ ما را دارید یک ایمیل به آدرس info [@] weblogma.com ارسال کنید(با عنوان نویسنده). وبلاگ ما احتیاج به نویسنده در موضوعات زیر دارد:

  • نویسنده نقد و بررسی(وب و نرم‌‏افزار)
  • نویسنده اخبار وب و نرم‏‌افزار ایران
  • نویسنده معرفی سرویسها و وبسایتهای حوزه وب
  • نویسنده آموزشی در حوزه‏های نرم‌‏افزار، وب، برنامه‌‏نویسی و طراحی واسط
  • نویسنده گجت‌ها و سخت‌‏افزار

بزودی توضیحات بیشتر در این زمینه ها منتشر می‏شود.

«برای اطلاع از بروزرسانی ها و مطالب جدید در کانال ما عضو شوید»